Obscure Akce

Agent Fresco Praha
Srp29
Agent Fresco, Unaffected Evolution

Praha - Modrá Vopice, CZ, (Spojovací/K Žižkovu)
Začátek: 20:00


Agent Fresco
Srp30
Agent Fresco, Unaffected Evolution

Bratislava - Randal Club, SK, (Karpatská 2)
Začátek: 20:00


Intronaut2016
Zář13
Intronaut, Shining, Obsidian Kingdom

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 20:00


Prague Death Mass 2016
Zář15

Prague Death Mass III - SOLD OUT!

24 bands in three days

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 15:00


Friday 1st ossuary trip
Zář16

Friday 10:00 - SOLD OUT

Sedlec ossuary bus trip

Kutná Hora - Kostnice Sedlec, CZ, (Zámecká 666)
Začátek: 10:00


Ossuary Friday 2
Zář16

Friday 11:30 - SOLD OUT

Sedlec ossuary bus trip

Kutná Hora - Kostnice Sedlec, CZ, (Zámecká 666)
Začátek: 11:30


Kostnice sobota 1
Zář17

Saturday 10:00

Sedlec ossuary bus trip

Kutná Hora - Kostnice Sedlec, CZ, (Zámecká 666)
Začátek: 10:00


Subrosa
Zář24
Subrosa, Sinistro

Praha - 007, CZ, (VŠ koleje Strahov)
Začátek: 19:00


Dead Letter Circus copy
Říj09
Dead Letter Circus, Disperse

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 20:00


Enslaved 2016
Říj18
Enslaved, Ne Obliviscaris

Praha - Nová Chmelnice, CZ, (Koněvova 219)
Začátek: 20:00


Korpiklaani
Říj28
Korpiklaani, Skálmöld

Bratislava - Majestic Music Club, SK, (Karpatská 2)
Začátek: 19:00


DF poster copy
Říj28
Dark Funeral, Krisiun, Deserted Fear

Praha - Nová Chmelnice, CZ, (Koněvova 219)
Začátek: 20:00


Alcest & Mono
Říj28
Alcest, Mono

Praha - Palác Akropolis, CZ, (Kubelíkova 1548/27)
Začátek: 20:00


feastem
Říj29
Feastem, Warfuck, Contrastic

Praha - 007, CZ, (VŠ koleje Strahov)
Začátek: 19:00


architects16_eu_supports
Říj31
Architects, Stick to Your Guns, Bury Tomorrow

Praha - Roxy, CZ, (Dlouhá 33)
Začátek: 18:00


Obscura praha
Lis04
Obscura, Revocation, Beyond Creation, Rivers of Nihil

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 19:00


Lacuna Coil
Lis04
Lacuna Coil, support

Praha - Rock Café, CZ, (Národní 20)
Začátek: 20:00


Orphaned Land
Lis10
Orphaned Land, Voodoo Kung Fu, Imperial Age, Crisalida

Praha - Nová Chmelnice, CZ, (Koněvova 219)
Začátek: 19:00


Never Say Die! 2016
Lis13

Never Say Die! Tour 2016

Whitechapel, Thy Art Is Murder, Carnifex, Obey The Brave, Fallujah, Make Them Suffer, Polar

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 18:00


Obituary_final
Lis13
Obituary, Exodus, Prong, King Parrot

Ostrava - Garage, CZ, (Martinovská 50)
Začátek: 20:00


Nails
Lis15

ZRUŠENO!

Nails, Full of Hell

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 19:00


KJ update
Lis20
Killing Joke, support

Praha - Palác Akropolis, CZ, (Kubelíkova 1548/27)
Začátek: 19:00


ec2016
Lis27
Eskimo Callboy, Annisokay, Palisades, Her Name in Blood

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 19:00


caliban_ss
Pro09
Caliban, Suicide Silence, support

Praha - Rock Café, CZ, (Národní 20)
Začátek: 19:00


Persistence tour 2017, v2
Led20

Persistence Tour

Suicidal Tendencies, Agnostic Front, Municipal Waste, Walls Of Jericho, Down To Nothing, Burn, Mizery

Brno - Sono centrum, CZ, (Veveří 113)
Začátek: 18:00


Insomnium 2017 v_2
Led24
Insomnium, Barren Earth, Wolfheart

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 20:00


Devin 2017
Úno16
The Devin Townsend Project, Between the Buried and Me, Leprous

Praha - Roxy, CZ, (Dlouhá 33)
Začátek: 18:00


x